stalvirsiai.com svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mūsų slapukų politika Sutinku

Papildoma informacija
Prekių filtras
Partneriai

 

Egger stalviršiai

 

 

Aukšto slėgio laminatai

Aukšto slėgio laminatas (HPL) baldų gamybai.

HPL atsparus smūgiams, įbrėžimams, drėgnam karščiui (160-180 laipsnių esant 100proc. drėgmei), taip pat acetono, etilo alkoholio, acto rūgšties, natrio karbonato, natrio chlorido tirpalų spaudos dažų poveikiui.

Aukšto slėgio laminatas (HPL) gaminamas iš kelių specialaus popieriaus, įmirkyto dervoje, sluoksnių, suspaustų veikiant aukšta temperatūra ir slėgiu. Viršutinis dekoratyvinis paviršius padengiamas permatoma plėvele, suteikiančia paviršiui papildomo atsparumo įbrėžimams, stiprumo. Vis dažniau plyteles virtuvėse virš darbo stalo ir kabinamųjų spintelių keičia sienelės - plona medžio drožlių plokštė, iš abiejų pusių laminuota aukšto slėgio laminatu. Tai ir praktiška, ir gražu, ir patogu.

HPL spalvos ir dekorai atitinka (su keliomis išimtimis) mūsų siūlomų stalviršių dekorų paletę. Galite rinktis identiškų spalvų stalviršį ir HPL  dangą - sienelę, galite eksperimentuoti - derinti juos kontrasto principu ar šiaip ką linksmiau sugalvoti.

Svajokite, kurkite...