stalvirsiai.com svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mūsų slapukų politika Sutinku

Papildoma informacija
Prekių filtras
Partneriai

 

Egger stalviršiai

 

 

Naujienos

Kaune 03.19 praktinis seminaras baldininkams

2015m. kovo 19d. KAUNE įvyko praktinis seminaras baldininkams.

Baldininkai aktyviai domėjosi naujomis galimybėmis: kaip kokybiškai tvirtinti, jungti, laminuoti EGGER (Austrija) siūlomas medžiagas - naujų reljefinių struktūrų laminuotas medžio drožlių plokštes, korines plokštes, kompakt laminatą.
Daug vaizdinės medžiagos, iliustruojančios atskirus procesus, kai kurie sprendimai buvo demonstruojami tiesiog salėje (laminavimo, šlifavimo ir kt. įrankiai, furnitūra).

  PROGRAMA čia

Seminaro apžvalga

Dėkojame dalyvavusiem ir laukiame naujų idėjų, naujų klausimų, naujų susitikimų! https://5408362eaf35b.mailerlite.lt/o3p0i8

Daugiau įdomių akimirkų iš seminaro (ačiū už gražias nuotraukas, Jevgenija!) sudėjome į FB - draugaukime ir socialinėje erdvėje: ttps://www.facebook.com/UabFinuMedis?fref=ts

 

 

Praktinis seminaras baldininkams

2015m. sausio 29d. Vilniuje organizuojamas praktinis seminaras baldininkams. Registruokitės el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , nurodydami savo vardą, pavardę, įmonę, tel.nr. Seminaras nemokamas. Detali - PROGRAMA.

Koncentruota informacija ir rekomendacijos baldininkams. Kaip kokybiškai tvirtinti, jungti, laminuoti EGGER (Austrija) siūlomas medžiagas: naujų reljefinių struktūrų laminuotas medžio drožlių plokštes, korines plokštes, kompakt laminatą.
Daug vaizdinės medžiagos, iliustruojančios atskirus procesus, kai kurie sprendimai bus demonstruojami tiesiog salėje (staklės, laminavimo, šlifavimo ir kt. įrankiai, furnitūra).

Seminare dalyvauja:

Žilvinas Maksvytis, EGGER gamyklos atstovas Lietuvoje.

Darius Baltuška, HETTICH atstovas Lietuvoje.

Giedrius Deksnys, FESTOOL techninis konsultantas

Stanislovas Gasinskij, FELDER KG atstovas Lietuvoje

Data: 2015m. sausio 29d. 12 val.

Vieta: Šarūno viešb. Konferencijų salė nr. 1, adresas: Raitininkų g. 4, Vilnius

Registracija BŪTINA: nurodykite pavardę, vardą, įmonę - rašykite el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki sausio 27d.

arba tiesiog kreipkitės į savo vadybininkę:

Asta 8 652 845 73 Vilnius, Panevėžys, Šiauliai

Giedrė 8 699 300 73 Vilnius, Kaunas, Alytus

Kristina 8 630 04929 Klaipėda

SEMINARAS NEMOKAMAS

 

Nauji EGGER stalviršių dekorai

Šiais metais iš EGGER (Austrija) gamyklos pasiūlymo pasirinkome du naujus stalviršių dekorus: F104 ST Latino marmuras ir H3331 ST10 Natūralus Nebraskos ąžuolas.

Daugiau stalviršių naujienų žadama 2015 metais.

Puslapis 4 iš 6