stalvirsiai.com svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mūsų slapukų politika Sutinku

Papildoma informacija
Prekių filtras
Partneriai

 

Egger stalviršiai

 

 

Apie mus

Esame baldinių medžiagų tiekėjai. Ne naujokai europinėje ir Lietuvos baldininkų rinkoje.

UAB "FINŲ MEDIS" nuo 2003m. atstovauja vieną didžiausių ir garsiausių baldinių plokščių gamintojų Europoje - EGGER (Austrija), UAB "PATS SAU BALDŽIUS" siūlo plokščių ir stalviršių pjovimo ir laminavimo paslaugas, gamina baldų detales.

Sertifikatai: 2013.08.21 – UAB „Finų medis“ sertifikuota kaip  FSC® grandies tiekėja. Licencijos Nr.: FSC-C117989, galioja iki  2023.08.20.

FSC® ženklas nurodo, kad mediena yra užauginta miške, kur yra ūkininkaujama ekologiškai ir socialiai atsakingai.
Papildomą informaciją apie mums suteiktą sertifikatą, jo galiojimą bei kitą informaciją, susijusią su FSC® sertifikatu, rasite adresu https://info.fsc.org/ .

Ši svetainė - papildoma galimybė išsirinkti ir užsisakyti stalviršį.

UAB FINŲ MEDIS ekspozicijos:

,,Klasikos namai", Žirmūnų g. 70, Vilniuje,

Savanorių pr. 175 - Kaune,

Baltijos pr. 10, Nemuno baldų centre - Klaipėdoje,

Pramonės g. 17B, NIC, II a.  -  Šiauliuose

Klaipėdos g. 63, Iris II a. - Panevėžyje.

Pasižymėjote keletą patikusių variantų? Prisimenate jų kodus? Puiku. Dabar lengvai pasitikslinsite informaciją ir užsisakysite reikalingą prekę.

Kaip smagu šeimininkauti jaukioje virtuvėje, o  ir svečią norisi nustebinti. Ne tik kulinariniais sugebėjimais! Originalus stalviršis gali tapti jūsų namų akcentu, net vizitine kortele:) Trūksta idėjų? O jeigu netikėtą virtuvės dizaino sprendimą rasite čia?

Panaršykite mūsų svetainėje...

Arba skambinkite ir rašykite!

P.S. Dėmesio - spalva kompiutero ekrane gali gerokai skirtis nuo realaus dekoro. Teiraukitės adresų tų partnerių salonų, kuriuose yra mūsų reklaminiai stendai ir stalviršių pavyzdžiai.